رفتن به محتوای اصلی
فروش آسانسور

فروش آسانسور

فروش آسانسور

شرکت سهند فراز کیمیا آماده تهیه و تامین کلیه اقلام مورد نیاز انواع آسانسور های کششی و هیدرولیک با کاربری های مسافربر و باربر و ….  از تمامی برند های معتبر دنیا و مطابق با استاندارد EN81 اروپا می باشد.  هدف از ارائه خدمات فوق، تولید محتوی تخصصی برپایه دانش و فناوری روز، افزایش کیفیت خرید و  ارتقاء سطح آگاهی مشتری با استانداردهایی فراتر از گذشته می باشد. از این رو ، ارائه طیف گسترده از معتبرترین برندهای مطرح در صنعت آسانسور و همکاری تنگاتنگ با سایر واردکنندگان و سازندگان قطعات، از جمله خدمات شرکت سهند فراز کیمیا می باشد.

فروش آسانسور

فروش آسانسور

با توجه به حساسیت بالای آسانسور و جهت دستیابی به ایمنی و کارایی هر چه بیشتر آسانسور، انتخاب صحیح تامین کننده اقلام مورد نیاز ضرورت بیشتری می یابد. فرآیند انتخاب و خرید  آسانسور به عنوان کالا و سیستمی بسیار تخصصی، همواره دردسر ها و پیچیدگیهای فراوانی در صنعت ساختمان داشته و کارفرما یا خریدار با توجه به هزینه های بالای خرید و نصب آسانسور حساسیتهای فوق العاده ای برای این کالا قائل است. با افزایش اهمیت نقش آسانسور در ساختمانهای امروزی و مدرن حتی در ساختمانهایی با تعداد طبقات اندک و افزایش عرضه برندهای مختلف و سازندگان گوناگون ، انتخاب درست و دقیق این کالا روزبروز پر اهمیت تر و سخت تر می گردد. کالایی که مهمترین نقش را در حمل و نقل عمودی و دسترسی به تمام نقاط یک ساختمان ایفا می کند و نبود آن باعث عدم آسایش ساکنان و افزایش سختی های تردد در یک ساختمان می گردد.

فروش آسانسور

فروش آسانسور

یکی از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت آسانسور انتخاب اجناس مناسب به آن پروژه توسط کارشناس دارای صلاحیت می باشد. چرا که ممکن است دو قطعه مورد استفاده هر دو دارای کیفیت مطلوب بوده اما هنگامی که در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند نتیجه مطلوب را ندهند. مورد دیگر در انتخاب قطعات مورد استفاده ایمنی و استاندارد می باشد. چرا که ممکن است قطعه معرفی شده توسط فروشندگان متفرقه دارای تاییدیه معتبر سازمان استاندارد نبوده و یا مناسب آسانسور طراحی شده نباشد. که با این انتخاب ممکن است هزینه های بالای اصلاح و جابجایی و نصب مجدد بر استفاده کنندگان تحمیل شود.

حتی در بعضی مواقع انتخاب اشتباه اجناس ممکن است به آسیب های جبران ناپذیر ناشی از سانحه های دلخراش منجر شود. و یا به دلیل نداشتن گواهی استاندارد مورد تایید کارشناس اداره استاندارد قرار نگیرد و هنگام اخذ استاندارد آسانسور چالش های جدی به وجود آورد. لذا انتخاب شرکت تامین کننده اقلام که دارای کارشناسان با سابقه باشند و اقلام را بر اساس تجربیات و کارایی، نوع کاربری و طراحی، محاسبات و استاندارد انتخاب کند، بسیار ضروری می باشد.

فروش آسانسور

فروش آسانسور

از موارد دیگر لزوم انتخاب تامین کننده مناسب اقلام، اصالت اجناس می باشد. متاسفانه امروزه عده ای سودجو کالاهای تقلبی در زمینه های مختلف را  که کالاهایی مشابه با اقلام اصلی آسانسور از جمله ریل ، درب، سیم بکسل و …. را با کیفیتی بسیار پایین تر وارد بازار کرده اند و با قیمتی نزدیک به کالای اصلی در بازار عرضه می کنند. در نهایت در صورت عدم اطلاع از چگونگی تشخیص جنس اصلی ممکن است باعث آسیب های بسیار جانی و مالی شود.

 

یکی از موارد دیگر جهت انتخاب شرکت تامین کننده، کم کردن مشغله فکری و کاری کارفرمایان محترم می باشد. چرا که در صورت خرید از فروشندگان غیر مجاز ممکن است چنیدن قطعه کم و زیاد باشد و یا اشتباهات دیگری انجام شود و نیاز به تامین مجدد و یا تعویض اقلام باشد و هزینه های چند باره شامل تعویض و بارگیری و … تحمیل شود. با انتخاب شرکت مناسب تامین کننده کمک بسیاری در خیال آسوده کارفرمایان محترم دارد.

 

مورد مهم دیگر که بر اهمیت تامین قطعات می افزاید گارانتی قطعات توسط خود شرکت تامین کننده می باشد. چرا که هنگامی که شرکت تامین کننده قطعات را به صورت صحیح انتخاب کرده باشد و تمامی اقلام دارای کیفیت درجه یک و اصلی باشد، می تواند به کارفرما و بهره بردار گارانتی ارائه نماید و در صورت آسیب احتمالی بدون اخذ هیچ گونه هزینه ای قطعات معیوب را تعویض نماید. اما در صورتی که به هر دلیلی کارفرمایان محترم نسبت به تهیه اقلام از فروشندگان غیر مجاز اقدام کنند، مطمئنا نمی توانند از گارانتی بهره مند شوند.

فروش آسانسور

فروش آسانسور

نکته قابل اهمیت دیگر در انتخاب تامین قطعات، خدمات پس از فروش تا چندین سال آینده می باشد. چرا که نمی توان در صورتی که یک قطعه از سیستم مستهلک گردید کل سیستم را تعویض نمود. لذا با انتخابی صحیح، خود شرکت تامین کننده بعد از تامین قطعات به شما تضمین تامین قطعات آسانسور فروخته شده را به مدت ده سال می دهد.

 

شرکت سهند فراز کیمیا با دارا بودن متخصصان با تجربه و دارای تحصیلات آکادمیک آماده تامین قطعات بر اساس معیار های مهندسی و استاندارد و با تضمین اصالت اجناس ارائه شده و گواهی معتبر قطعات ارائه شده می باشد. یکی از برترین و عمده ترین خدمات این مجموعه ارائه مشخصه های فنی قطعات دارای گواهینامه استاندارد ، جهت شفاف سازی و تسهیل فرآیند انتخاب و خرید مشتریان است. جهت آسایش خیال بهره برداران قطعات تامین شده به شرط سرویس نگهداری و بهره برداری در شرایط عادی و ایمن دارای یک سال گارانتی می باشد. همچنین تمامی قطعات ارائه شده توسط این مجموعه به مدت ده سال شامل خدمات پس از فروش می باشد. بنابراین ذکر این نکته که گروه فنی مهندسی سهند فراز کیمیا در طول فعالیت خود بیشترین ارزش برای مشتریان چه در هنگام انتخاب چه در زمان خرید و چه در زمان خدمات پس از فروش خلق کرده است ، ضروری می باشد.

 

 

برای این نوشته 3 نظر ثبت شده است
  1. برام رفتار خوب پرسنلتون واقعا عجیب بود تو ساختمون ما هر کسی که میومد فقط دنبال پول گرفتن بود اما پرسنل شما واقعا دلسوزانه کار میکنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما برگشت به بالا