رفتن به محتوای اصلی
قیمت آسانسور ۹۹

قیمت آسانسور ۹۹

قیمت آسانسور ۹۹

آسانسور دستگاهی است که توسط آن افراد طبقات مختلف ساختمان را با استفاده از کابین به صورت حرکت عمودی طی می کنند. آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات نقش مهمی را در انجام فعالیت آسانسور ایفا می کنند. قیمت آسانسور۹۹ وابسته به شاخص های بسیاری است.برای مثال می توان به نرخ ارز ، نوسان قیمت ها ، تورم و سایر موارد اشاره نمود. باید توجه نمود که استفاده از قطعات با کیفیت و مرغوب در آسانسور باعث عملکرد نرمال آسانسور می شود. از جمله قطعاتاصلی آسانسور می توان به موتور، تابلو فرمان، کابین، درب، ریل و… اشاره کرد.

قیمت آسانسور ۱۳۹۹

با توجه به گفته رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور، با این که ۱۰۰ درصد آسانسور وارداتی است متاسفانه شاهد افزایش قیمت در این صنف هستیم. این افزایش قیمت تاثیر مستقیم روی قیمت تمام شده آپارتمان ها دارد و متاسفانه فشار بیشتری به قشر ضعیف تر جامه وارد می کند. جالب است بدانید که تنها مشکل افزایش ناگهانی قیمت نیست،

قیمت آسانسور با عوامل مختلفی بستگی دارد : نوع آسانسور ، قطعات آسانسور  ، عمر ساختمان ( ساختمان قدیم یا جدید ) ، ظرفیت آسانسور

قیمت آسانسور۹۹

قیمت آسانسور۹۹ وابسته به شرایط موجود در کشور است.متاسفانه در سال های اخیر شاهد افزایش قیمت ها در صنایع مختلف و به ویژه آسانسور هستیم.طوری که قیمت ها به صورت روزانه محاسبه می گردد.و نمی توان پیش بینی دقیقی برای روزهای آینده داشت.

آسانسور های کششی:

این نوع آسانسورها  توسط کابلی که به دور چرخ فلکه موتور آسانسور که معمولا در بالای چاهک قرار دارد به سمت بالا و پایین حرکت می کند. آسانسور های کششی بیشتر در ساختمان های با ارتفاع متوسط و بلند بکار می روند. سرعت این آسانسور ها  از آسانسور های هیدرولیک بیشتر می باشد.

آسانسور های کششی

آسانسور های کششی به ۳ دسته تقسیم می شوند.

 

۱– آسانسور های کششی با گیربکس

( قابلیت سرعت بیش از ۵۰۰ فوت در دقیقه)

 

۲– آسانسور های کششی گیرلس

 

(سرعتی بالغ بر ۲۰۰ فوت در ثانیه)

 

۳- آسانسور های کششی بدون موتورخانه

 

(موتور در داخل چاهک قرار می گیرد)

 

قیمت آسانسور۹۹ ، ( آسانسور هیدرولیک)

آسانسور هیدرولیک:

 

این نوع از آسانسور ها توسط یک پیستون در قسمت پایین آسانسور نگه داشته شده و به سمت بالا حرکت داده می شوند. معمولا این آسانسور ها در ساختتمان های کم ارتفاع بکار می روند. سرعت آسانسور های هیدرولیک ۲۰۰ فوت در دقیقه می باشد. آسانسور های هیدرولیک از به ۲ نوع اصلی تقسیم می شوند.

 

۱- آسانسور هیدرولیک معمولی به همراه چاهک

(دارای یک طناب قرقره در کف چاهک است که با پایین آمدن آسانسور پیستون جمع شده را پذیرا می باشد)

 

۲– آسانسور هیدرولیک فاقد چاهک

 

(دارای یک پیستون در دو طرف کابین آسانسور می باشد)

قیمت آسانسور۹۹

قیمت آسانسور به عوامل متعددی مانند: عمر ساختمان ( قدیم یا جدید) ، نوع آسانسور ، قطعات آسانسور و ظرفیت آسانسور بستگی دارد. برای ساخت یک آسانسور باید به مواردی همچون ظرفیت و تعداد طبقات توجه نمود. مطمئنا نصب آسانسور در ساختمانی که در حال ساخت است با نصب آسانسور در ساختمان قدیمی بسیار متفاوت است. در نصب آسانسور برای ساختمان قدیمی هزینه های بیشتری باید برای تهیه قطعات پرداخته شود. پس بهتر است نصب آسانسور در همان مراحل اولیه ساخت ساختمان صورت بگیرد.

با توجه به موارد فوق نباید در طراحی و انتخاب آسانسور هزینه مصرفی را ملاک قرار داد.

تنها باید به کیفیت قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت و طراحی آسانسور توجه داشت.

 

قیمت آسانسور99

قیمت آسانسور۹۹

قیمت آسانسور ۹۹

متأسفانه برخی از افراد سودجو به خاطر سود بیشتر در ساخت آسانسور از قطعات نامرغوب و بی کیفیت یا تقلبی استفاده می کنند. همانطور که می دانید در آسانسور قطعات بسیاری وجود دارد. اگر در نصب هر کدام از این قطعات از نوع تقلبی و بی کیفیت آن ها استفاده شود باید ضرر های بسیاری را متحمل شویم . پس باید قبل از نصب هر آسانسور از کیفیت و مرغوبیت و اصل بودن قطعات آن مطمئن شویم که این با مشاوره از نمایندگی ها و بازرگانی های معتبر صورت می پذیرد.

قیمت آسانسور ۱۳۹۹

باید دانست که در حال حاضر تولید قطعات آسانسور در کشور از ظرفیت بالایی برخوردار است  و براحتی می توان روی صادرات آن ها حساب باز کرد. اما به دلیل حمایت نشدن این صنعت، تولیدات داخلی حتی پاسخگوی بازار کشور هم نمی باشد تا بتوان با تولیدات بیشتر قطعات قیمت آسانسور را کاهش داد.

قسمتی از افزایش قیمت آسانسور مربوط به نرخ ارز که مدام در حال نوسان است بوده

و قسمتی نیز به کمبود قطعات کافی در بازار مربوط می شود.

قیمت آسانسور۱۳۹۹

ارائه مشاوره رایگان

و رعایت حقوق مشتریان

ارائه قیمت مناسب و منطقی

ارائه خدمات همه روزه

و رعایت نکات ایمنی در خدمات رسانی

همگی از ویژگی های این مجموعه پرتلاش می باشد.

قیمت آسانسور ۹۹

در سال ۹۹ شاید که در تولیدات آسانسور و قطعات آن پیشرفت داشته ایم اما همچنان قیمت آسانسور سیر صعودی خود را طی می کند. با توجه به شعار حمایت از رونق تولید ، با حمایت های بیشتر از این صنعت باید کاری کرد تا بازار این صنف بتواند در جهت تحقق این شعار  گام بردارد.

امیدواریم با تولید بیشتر قطعات مرغوب آسانسور در کشور این صنعت بزرگ را از گرداب وحشتناک گرانی درآوریم.

چون آموزش تابلو فرمان آسانسور به پرسنل ، در جهت رضایتمندی مشتریان اقدامات گسترده ای برداشته است.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما برگشت به بالا