رفتن به محتوای اصلی
معرفی کامل آسانسور شیشه ای

معرفی کامل آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای چه نوع آسانسوری می باشد؟

یکی از شیک ترین و زیبا ترین فروش آسانسور، آسانسور شیشه ای می باشد که علاوه بر جابه جایی افراد و اشیا استفاده می شود، بلکه امروزه یکی از پارامترهای زیباشناختی ساختمان ها می باشد چون یک جلوه قشنگی را به ساختمان می دهد. جالب است که بدانید برخی متخصصان طراحی و معماری این مدل آسانسورها را پاناراما می گویند و این باور را دارند که با طراحی شیک بهترین معماری را در داخل ساختمان مورد نظر پیاده سازی می کنند. جالبه که برای طراحی این آسانسورهای شیشه ای هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فروش آسانسور سهند فراز کیمیا1

آسانسور شیشه ای، آسانسورهایی می باشند که چند طرف کابین آن ها شیشه ای است. معمولا این آسانسورها در یک سازه شیشه ای مخصوص خود نصب می شوند که به مسافر اجازه می دهند نمای بیرونی را مشاهده کند. این یک روشی جدید و هیجان انگیز برای مسافر در یک مجتمع تجاری و مسکونی می باشد. در مورد فروش آسانسور شیشه ای، شیشه های آن شفاف یا دودی می باشد.

فروش آسانسور هیدرولیک شیشه ای

آسانسور شیشه ای با سیستم هیدرولیکی می تواند بدون استفاده از سیم بکسل و وزنه مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین ظاهر و نمای بسیار جذابی را بوجود آورد. لازم است که این نکته را عرض کنم، محدودیت های بسیاری برای استفاده از آسانسورهای شیشه ای هیدرولیک وجود دارد که همین مسئله باعث می شود در ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند مورد استفاده قرار نگیرد. برای همین توصیه می شود در ساختمان هایی نصب و مورد استفاده قرار بگیرد که ۳ الی ۵ بار توقف داشته باشد؛ در غیر اینصورت به یک تعمیر و نگهداری اسانسور نیاز پیدا خواهید کرد.

فروش آسانسور شیشه ای کوچک

این آسانسورها در مقابل دیگر آسانسورها ابعاد کوچکی دارند، امروزه بسیاری از مردم بدنبال یک راهنما برای استفاده از این تجهیزات می باشند تا بتوانند یک طراحی زیبایی درساختمان پیاده سازی کنند. باید این را بدانید که هزینه های مربوط به طراحی و نصب باکیفیت ترین آسانسورهای شیشه ای کوچک، بسیار مناسب می باشد و افراد به راحتی می توانند در ساختمان های مسکونی خود از این مدل آسانسورها استفاده نمایند.

کابین آسانسور

آسانسور شیشه ای از اجزای بسیار مختلفی طراحی شده است که بدون شک یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای آن مربوط به کابین آسانسورها می باشد. کابین استفاده شده در این اسانسورها بسیار شیک و خیلی متفاوت از دیگر کابین ها بوده که همین امر باعث می شود بسیاری از مردم اقدام به استفاده از این آسانسورها را داشته باشند. کابین آنها شیشه ای می باشد که مدل های آن به صورت نیم دایره، گرد و مکعبی می باشد.

فروش آسانسور سهند فراز کیمیا2

شما می توانید این مدل اسانسورها را در برج های تجاری، خانه های لوکس، رستوران های شیک و همچنین در ویلاهای چند طبقه به راحتی استفاده کنید. شما حتما باید در فروش آسانسور به این نکات توجه داشته باشید.

تعمیر و نگهداری اسانسور، پلان

همانطور که اشاره شد یکی از بهترین و محبوب ترین آسانسورهای مورد استفاده آسانسورهای شیشه ای می باشد که پلان و طراحی بسیار بی نظیری دارد. توصیه من به شما این است که اگر این آسانسورها دچار نقصی شوند برای تعمیر و نگهداری اسانسور باید به یک شرکت مطمئن بسپارید. همچنین شما باید برای پلان و طراحی یک شرکت معتبری پیدا کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. شما می توانید با نصب و راه اندازی بهترین و با کیفیت ترین این تجهیزات در ساختمان خود نهایت بهرمندی را از این اسانسور داشته باشید.

فروش آسانسور خانگی هوم لیف

معمولا برای بین طبقات دوبلکس استفاده می شود که تردد برای افراد مسن و کم توان را آسان کند. با توجه به معماری ساختمان بهتر است در اسانسورهای هوم لیفت از کابین شیشه ای استفاده شود، علاوه بر زیبایی که دارد باعث آرامش استفاده کنندگان شود.

تست آونگی در فروش آسانسورهای شیشه ای

کابین اسانسور پانوراما(شیشه ای) می تواند به شکل های مختلفی ساخته شود. در برخی از مواقع با توجه به ابعاد و شرایط آسانسور به صورت مربع، مستطیل، گرد و یا بیضی طراحی و اجرا شود.

در مواقی که کابین گرد یا بیضی باشد، با توجه به اینکه شیشه کابین نیز از نوع تخت خارج خواهد شد، بنابراین این تست آونگی شیشه بکار رفته در دیواره کابین با ارائه تاییدیه های استاندارد ادواری توسط کارشناسان بررسی خواهد شد.

 لته های درب باید چه جنسی باشند؟

در این آسانسورها در مواقعی که نمایی از سمت درب های طبقات به سمت بیرون و یا داخل وجود داشته باشد می توان لته ای درب کابین را به صورت شیشه ای نصب کرد. درب های لته در دو نوع شیشه ای با کلاف استیل و یا کاملا شیشه ای(فریم لیس) وجود دارد. جنس شیشه های بکار رفته در لته های درب از نوع لمینت سکوریت ضد ریزش و پاشش بوده و استحکام آن شبیه شیشه ها و دیواره های به کار رفته در قسمت های دیگر کابین به اندازه عدم تغییر حالت در برابر ۳۰۰ نیوتن بر ۵ سانتی متر مربع از سطح آن می باشد.

جنس شیشه مورد استفاده در آسانسور شیشه ای

جنس شیشه های این آسانسور که در کابین استفاده می شود باید از نوع لمینت سکوریت باشد و باید حتما کیفیت آن توسط کارشناسان استاندارد ادواری مورد تایید قرار بگیرد.

فروش آسانسور سهند فراز کیمیا5

اگر می خواهید در مورد قیمت آسانسور اطلاعاتی کسب کنید وارد لینک شوید.

استاندارد ادواری آسانسور شیشه ای

شاید در نگاه اول طراحی و اجرای اسانسورهای شیشه ای تفاوتی با اسانسورهای معمولی نداشته باشد ولی در واقع باید در طراحی و اجرای این آسانسورها به استاندارد ادواری آن توجه داشته باشید و مهم تر از همه اینکه در موقع اجرا، با ظرافت دقت نظر بیشتر بتوان خواسته های کارفرما را تامین کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما برگشت به بالا